1. W dziś przeżywamy uroczystość Najświętszej Trójcy Świętej – odpust parafialny. Wszystkie Msze Święte są sprawowane w Kościele parafialnym. Suma z procesją o godzinie 12.00.

2. Zachęcam dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, aby podziękować Panu Bogu za kończący się rok szkolny. Spowiedź codziennie przed Mszą św. o godzinie 18.00. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w środę o 7.30 dla Gimnazjum, Kl. VIII i Kl. VII. Dla młodszych klas Szkoły Podstawowej o godzinie 9.30.

3. Dziś darem serca złożonym do puszki przed kościołem możemy wesprzeć budowę hospicjum w Busku Zdroju. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek przed kościołem dla czteroletniego dziecka z Buska Zdroju z wadą serca.

4. W tym tygodniu: w poniedziałek, 17 czerwca – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego. W piątek, 21 czerwca – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi.

5. W czwartek, 20 czerwca – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, zwana uroczystością Bożego Ciała. Tego dnia mamy obowiązek uczestnictwa w Eucharystii. Uroczysta Msza Święta z procesją do czterech ołtarzy o godzinie 10.00. Proszę o przygotowanie ołtarzy w tych samych miejscach, co w zeszłym roku i o czynny udział w tej procesji. Zapraszam do udziału w procesji orkiestrę, strażaków, dzieci, które będą sypały kwiatki. Oktawa Bożego Ciała codziennie o godzinie 18.00 w kościele parafialnym. Procesja w przyszłą niedzielę z racji oktawy Bożego Ciała po Mszy św. o godzinie 10.00. W uroczystość Bożego Ciała Msze św. o godzinie 8.00, 10.00 i 12.00. Po południu w tym dniu Mszy św. nie będzie.

6. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. o godzinie 18.00.