1. Komunikat Ks. Biskupa na Jubileusz 25-lecia KSM w Diecezji Kieleckiej.
2. W tym tygodniu: W piątek, 22 lutego – święto katedry św. Piotra Apostoła, dzień modlitwy w intencji papieża i Stolicy Apostolskiej. W sobotę – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania. W piątek o 15.30 – grupa Pana Krzysztofa, w sobotę o 10.00 – grupa Ks. Proboszcza. Przynosimy ćwiczeniówkę, Pismo Święte, zeszyt, niezbędnik.
3. Od I Niedzieli Wielkiego Postu, która w tym roku przypada 10 marca, w każdą niedzielę Wielkiego Postu w naszym Kościele będzie się odbywała Katecheza Przedmałżeńska zwana także Kursem Przedmałżeńskim. Dyplom uczestnictwa w katechezie jest wymagany obowiązkowo przy zawarciu Sakramentu Małżeństwa. Trzeba być na wszystkich spotkaniach. Zapraszamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 12.00 na Mszę Świętą. Po Mszy Św. – spotkanie.
4. Intencje Mszy Świętej.
5. Odeszli do Pana + Marianna Jaroszek l. 96 i + Zbigniew Karnawalski l. 67, + Krystyna Misterka l. 82. Rodzinom zmarłych składamy wyrazy serdecznego współczucia. Pogrzeb śp. Krystyny Misterka odbędzie się się we wtorek, 19 lutego,  o godzinie 14.00. Polecajmy Bożemu miłosierdziu wszystkich zmarłych z naszych rodzin.