1. Przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. We wtorek 04.06 – na godzinę 17.00 zapraszam wszystkich Czcicieli Św. Kingi na czuwanie i Eucharystię o godzinie 19.00. W następną niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Do soboty włącznie trwa Nowenna do Ducha Świętego. W tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie św. Karola Lwangi i jego Towarzyszy, męczenników z Ugandy. W środę wspominamy św. Bonifacego, biskupa i męczennika, a w sobotę – św. Jadwigę, Królową. W tym tygodniu przypadają również pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od godziny 17.30.

2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. o godzinie 18.00.

3. Dziś na godzinę 12.00 zapraszam Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z Rodzicami. Po Mszy Świętej – celebracja.

4. W piątek na godzinę 18.00 zapraszam Radę Parafialną – po Mszy św. spotkanie dotyczące przygotowania Odpustu Św. Kingi 20 lipca 2019 r.