1. Komunikat Ks. Biskupa Ordynariusza.

2. Dziś Dzień Ojca. Naszą modlitwą wyrażamy wdzięczność wszystkim ojcom. Dziś darem serca złożonym do puszki przed kościołem możemy wesprzeć czteroletnie dziecko z Buska Zdroju z wadą serca.

3. W czwartek, 27 czerwca – uroczystość oktawy Bożego Ciała Msza Święta z procesją do czterech ołtarzy o godzinie 17.30. Proszę o przygotowanie ołtarzy w tak jak w zeszłym roku. Zapraszam wszystkich do udziału w procesji. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do godnego uczczenia uroczystości Bożego Ciała: Orkiestrze, Strażakom, ministrantom, osobom, które niosły feretrony, sztandary, chorągwie, kołu różańcowemu, osobom, które przygotowały ołtarze i wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i przeżyciu uroczystości.

4. W tym tygodniu: w poniedziałek, 24 czerwca – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela. W piątek, 28 czerwca – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia nie ma obowiązku uczestnictwa we Mszy św., a z racji uroczystości nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych. W sobotę, 29 czerwca – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła, dzień szczególnej modlitwy w intencji papieża. W następną niedzielę zakończenie nabożeństw czerwcowych.