1. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przygotowali uroczystość oktawy Bożego Ciała. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się także do godnego uczczenia uroczystości Bożego Ciała: Orkiestrze, Strażakom, ministrantom, osobom, które niosły feretrony, sztandary, chorągwie, kołu różańcowemu, osobom, które przygotowały ołtarze, dzieciom sypiącym kwiaty i wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i przeżyciu uroczystości.

2. W tym tygodniu: w środę, 3 lipca – święto św. Tomasza, Apostoła. W sobotę, 6 lipca – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. To także święto patronalne Apostolstwa Chorych. W tym tygodniu także pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godziny 17.30.

3. W przyszłą niedzielę – 7 lipca 2019 r. o godzinie 12.00 odbędzie się Eucharystia na Cmentarzu Parafialnym w Nowym Korczynie. Bardzo proszę o uporządkowanie cmentarza i grobów. Zwróćmy szczególną uwagę na sortowanie śmieci.