1. We wtorek, 6 października na godzinę 17.00 zapraszamy wszystkich czcicieli naszej Patronki na czuwanie ku czci Świętej Kingi. Plan czuwania taki jak zawsze. O godzinie 19.00 koncelebrowana, uroczysta Eucharystia w intencji kapłanów, pielgrzymów i mieszkańców naszej parafii oraz Apel Jasnogórski. Będzie także możliwość przystąpienia do spowiedzi. Prosimy o przestrzeganie wymogów sanitarnych.
2. Rozpoczął się październik – miesiąc nabożeństw różańcowych. W dni powszednie nabożeństwo różańcowe o godzinie 17.00, Msze św. o godzinie 17.30. W niedzielę nabożeństwo różańcowe o godzinie 17.00, po Mszy św. o godzinie 16.00.
3. Msze Święte w każdą niedzielę dla dzieci i młodzieży oraz rodziców będą sprawowane w Kościele Świętej Trójcy o godzinie 10.00. Dzieci otrzymały dzienniczki, do których będą wklejać naklejki z każdej niedzieli. Dla tych, którzy najlepiej będą uczestniczyć w niedzielnej Eucharystii będą nagrody.
4. Bardzo prosimy, aby na Mszę Świętą o 10.00 dzieci, młodzież i rodzice przychodzili 15 minut wcześniej (o godz. 9.45) w celu przygotowania śpiewu. Spotkanie Scholi w klasztorze, w tym tygodniu wyjątkowo w piątek o godzinie 15.30.
5. W przyszłą niedzielę – XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus tuus”. Przeprowadzona zostanie ogólnopolska zbiórka do puszek na Papieski Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia. W tym tygodniu: w poniedziałek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. W środę wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.