1. Dziś w Święto Świętej Rodziny na sumie odbędzie się uroczyste odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Serdecznie zapraszamy wszystkich małżonków. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przygotowania i przeżycia Świąt Bożego Narodzenia Katechetom, Panu Kościelnemu, Osobom które pomogły przygotować dekorację, ministrantom, rodzicom, dzieciom i wszystkim uczestnikom naszej wspólnej modlitwy. W dniu dzisiejszym tradycyjnie naszą modlitwą i ofiarą wspieramy Katolicki Uniwersytet Lubelski.

2. Przeżywamy Oktawę Narodzenia Pańskiego. W poniedziałek, 27 grudnia, Święto Św. Jana Ewangelisty – dzień imienin Ks. Biskupa Ordynariusza Jana Piotrowskiego – pamiętajmy w naszej modlitwie o Ks. Biskupie. We wtorek – 28 grudnia – Święto Św. Młodzianków męczenników. W piątek koniec roku kalendarzowego 2021 – o godzinie 16.00 odbędzie się Eucharystia i nabożeństwo dziękczynne na zakończenie starego roku.

3. W sobotę, 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok. Obchodzimy w tym dniu Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. W tym dniu istnieje obowiązek uczestniczenia we Mszy świętej. Msze św. porządku niedzielnym w Kościele Klasztornym.

4. Są jeszcze do nabycia w zakrystii świece wigilijne Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy. Jest to nasz „dar serca” dla dzieci, którymi opiekuje się Kielecka Caritas. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.