1. Komunikat Księdza Biskupa Jana Piotrowskiego.

2. Dziś przypada Pierwsza niedziela Wielkiego Postu. Zachęcam do udziału w „Drodze Krzyżowej” w każdy piątek o godzinie 15.30, Msza Święta w dni powszednie o godzinie 16.00. „Gorzkie żale” w niedzielę o godzinie 9.45. Serdecznie zapraszam wszystkich. W czwartek 22 lutego przypada Święto Katedry Św. Piotra.

3. Rekolekcje Wielkopostne, podczas których odbędą się Misje Intronizacyjne Najświętszego Serca Pana Jezusa, rozpoczniemy w III Niedzielę Wielkiego Postu – 4.03.2024 r. i będą trwały do piątku 8 marca. Szczegółowy Plan Rekolekcji czyli Misji Intronizacyjnych, dostarczy do naszych domów Pan Kościelny.

4. Dziś – w Pierwszą Niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 12.00 rozpocznie się w naszej parafii, w Kościele pw. św. Stanisława, czyli w Diecezjalnym Sanktuarium św. Kingi, Katecheza Przedmałżeńska zwana Kursem Przedmałżeńskim. Dyplom tego Kursu jest wymagany obowiązkowo przy zawarciu Sakramentu Małżeństwa. Zapraszam Kandydatów do Sakramentu Małżeństwa.

5. Zachęcamy do czytelnictwa Prasy Katolickiej.