1. Dziś przeżywamy II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim oraz pierwszą niedzielę miesiąca i Nowego Roku, modlimy się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

2. We wtorek 4 stycznia od godziny 17.00 odbędzie się tradycyjnie czuwanie ku czci św. Kingi
w Diecezjalnym Sanktuarium św. Kingi w Nowym Korczynie. O godzinie 19.00 Koncelebrowana Eucharystia. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, pielgrzymów i gości.

3. W czwartek, 6 stycznia, będziemy obchodzić uroczystość Objawienia Pańskiego (zwaną tradycyjnie świętem Trzech Króli). W tym dniu mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy świętej. Msze św. w kościele pw. św. Stanisława o godzinie 8.00, 10.00 12.00 i 16.00. Taca zbierana tego dnia jest przeznaczana na cele misji.

4. W tym tygodniu przypadają także pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek miesiąca od godziny 15.30. W najbliższą niedzielę obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego.