1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, tradycyjnie odbędzie się wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. W środę, 6 stycznia, będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego (zwaną tradycyjnie Świętem Trzech Króli). W tym dniu mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy świętej. Msze św. w kościele pw. św. Stanisława o godzinie 8.00, 10.00, 12.00 i 16.00. Taca zbierana tego dnia jest przeznaczana na cele misji. W „Święto Trzech Króli” podczas Mszy św. ma miejsce błogosławieństwo kadzidła i kredy.

2. Pamiętajmy podczas wszystkich naszych spotkań o przestrzeganiu dobrze nam znanych zasad sanitarnych.

3. W najbliższą niedzielę, 10.01, obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego.

4. We wtorek 5 stycznia od godziny 17.00 odbędzie się tradycyjnie czuwanie ku czci św. Kingi w Diecezjalnym Sanktuarium św. Kingi w nowym Korczynie. O godzinie 19.00 uroczysta Eucharystia. Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej parafii, pielgrzymów i gości.