1. Przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu. Nabożeństwa Wielkopostne: „Gorzkie Żale” – w każdą Niedzielę o godzinie 15.30 i „Droga Krzyżowa” w każdy piątek o godzinie 15.45 dla dzieci i młodzieży oraz o godzinie 16.30 dla dorosłych. W dzisiejszą niedzielę –modlitwą i ofiarą złożoną do puszki wspieramy polskich misjonarzy w ramach Dzieła Pomocy Ad gentes. Caritas jak co roku organizuje akcję skarbonek wielkopostnych i baranków wielkanocnych. W zakrystii można zgłaszać chorych, do których ksiądz uda się z Komunią św. przed Świętami.

2. W przyszłą niedzielę 24 marca 2019 r. rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii:
8.00 Msza Święta z nauką dla dorosłych
10.00 Msza Święta z nauką dla dzieci
12.00 Msza Święta z nauką dla młodzieży i kandydatów do sakramentu małżeństwa.
15.30 Gorzkie żale.
16.00 Msza Święta z nauką dla dorosłych

3. W każdą niedzielę Wielkiego Postu w naszym Kościele odbywa się Katecheza Przedmałżeńska zwana także Kursem Przedmałżeńskim. Dyplom uczestnictwa w katechezie jest wymagany obowiązkowo przy zawarciu Sakramentu Małżeństwa. Trzeba być na wszystkich spotkaniach. Zapraszamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 12.00 na Mszę Świętą. Po Mszy Św. – spotkanie.

4. Pan Kościelny odwiedza rodziny naszej parafii, przynosząc plan rekolekcji wielkopostnych. Postarajmy się wynagrodzić mu całoroczną pracę w parafii, wszystkie ofiary proszę podpisać w zeszycie. Także młodzież z naszej parafii jak co roku będzie zbierać składkę na kwiaty do grobu Bożego.