1. Dziś III Niedziela Adwentu, która w liturgii Kościoła nosi nazwę – „Gaudete” – „Radujcie się!” czas przyjścia Pana jest już bliski. W tym tygodniu modlimy się o życie chrześcijańskie rodzin. Przeżywamy Adwent. Jest to czas radosnego oczekiwania na przyjście Chrystusa. W dni powszednie Adwentu jest sprawowana Eucharystia ku czci NMP o godzinie 16.00 – „Roraty”, na którą zapraszamy dzieci wraz z Rodzicami, młodzież i wszystkich czcicieli Najświętszej Maryi Panny. We wtorek 14 grudnia, wyjątkowo ze względu na spowiedź, Roraty o godzinie 15.30 – pół godziny wcześniej.

2. Od czwartku – 16 grudnia rozpoczyna się Nowenna Przed Bożym Narodzeniem, którą będziemy śpiewać na Roratach.

3. W poniedziałek wspominamy św. Łucję, dziewicę i męczennicę, we wtorek czcimy św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.

4. W zakrystii są do nabycia świece Caritas – „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” w cenie 7 zł. Można także nabywać poświęcone opłatki wigilijne.

5. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. Są do nabycia również kalendarze rolnicze i misyjne.