1. Przeżywamy III Niedzielę Adwentu, która w liturgii Kościoła nosi nazwę – „Gaudete” – „Radujcie się!” czas przyjścia Pana jest już bliski. W dni powszednie Adwentu zapraszamy na Mszę Św. – „Roraty” – codziennie. Wyjątkowo jutro 16 grudnia „Roraty” będą sprawowane o godzinie 17.00. Jutro o godz. 16.40 – przed „Roratami” będziemy śpiewać „Nowennę przed Bożym Narodzeniem” – serdecznie zapraszamy Wszystkich Chętnych. We wtorek „Roraty”, poprzedzone Nowenną przed Bożym Narodzeniem, będą o godzinie 18.00. W kolejne dni powszednie od środy „Nowenna Przed Bożym Narodzeniem” będzie śpiewana o godzinie 15.40 – przed „Roratami”, które od środy będą codziennie o godzinie 16.00. Zapraszamy.

2. W zakrystii są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny – Wigilijne Dzieło Pomocy (w cenie 5 zł) – jest to nasz „dar serca” dla dzieci, którymi opiekuje się Caritas. W zakrystii można składać ofiary na zakup choinek do kościoła.

3. W zakrystii można zgłaszać chorych, do których ksiądz uda się z komunią św. w poniedziałek 23.12 od godziny 10.00.