1. Komunikat Ks. Biskupa Jana Piotrowskiego. Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Chorwacją. Zgodnie z komunikatem Ks. Biskupa, będziemy mogli „darem serca” złożonym do puszki przy wyjściu z kościoła pomóc ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji.

2. Dzisiejsza, trzecia niedziela okresu zwykłego jest w kościele przeżywana jako Niedziela Słowa Bożego. Przypomina ona wszystkim, pasterzom i wiernym, o znaczeniu i wartości Pisma Świętego dla życia chrześcijańskiego, a także o związku między Słowem Bożym a liturgią.

3. W tym tygodniu: w poniedziałek Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła, we wtorek wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, w środę bł. Jerzego Matulewicza, biskupa, w czwartek św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

4. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

5. Pamiętajmy o przestrzeganiu zasad sanitarnych.