1. Jak co roku, w ostatnią niedzielę stycznia obchodzony jest Światowy Dzień Pomocy Chorym na Trąd. Pamiętamy o nich w modlitwie. W tym tygodniu: w poniedziałek, 28 stycznia – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu. W czwartek, 31 stycznia – wspomnienie św. Jana Bosko, założyciela salezjanów. W sobotę, 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego, zwane tradycyjnie świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia podczas Mszy św. błogosławi się świece. Przynosimy świece na Mszę Świętą. Na Mszy Św. o 17.00 odbędzie się błogosławieństwo świec i książeczek dla dzieci Pierwszokomunijnych. Od 1997 r., z ustanowienia Jana Pawła II, święto to obchodzone jest także jako 23. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, poświęcony modlitwie za osoby, które oddały swe życie na służbę Bogu i ludziom w zakonach, zgromadzeniach i instytutach świeckich oraz jako dziewice i wdowy konsekrowane. Ofiara na tacę przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. W tym tygodniu przypada także pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Sakrament Pokuty i Pojednania – „Spowiedź” w pierwszy piątek miesiąca od godziny 16.30.
2. Ogłoszenia gospodarcze. Bóg zapłać za ofiary składane na Kościół …. Pomódlmy się w intencji Ofiarodawców i Wszystkich Mieszkańców naszej Parafii …