1. Dziś w naszej Parafii odbędzie się Parafialny Dzień Seminaryjny. Alumni i Profesorowie Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach wraz z nami będą się modlić o dobre i liczne powołania do służby Bożej w Kościele. Naszą modlitwą i darem serca złożonym na tacę będziemy wspierać Wyższe Seminarium Duchowne w Kielcach. Mamy nadzieję, że także z naszej Parafii Jezus Chrystus powoła kandydatów do Kapłaństwa i życia zakonnego. Serdecznie zapraszam młodzież, dzieci i wszystkich Parafian do udziału w tym szczególnym wydarzeniu.

2. W IV Niedzielę Wielkanocną (21.04.2024 r.) rozpoczyna się 61. Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego pod hasłem: „Zróbcie wszystko cokolwiek wam powie mój Syn”. Pamiętajmy w tym szczególnym czasie o osobach rozeznających swoje powołanie.