1. Słowo Ks. Biskupa Jana Piotrowskiego – Pasterza Diecezji Kieleckiej, dotyczące peregrynacji kopii obrazu św. Józefa. (więcej)

2. W dzisiejszą „Niedzielę Dobrego Pasterza” rozpoczynamy Tydzień Modlitw o dobre i liczne Powołania do służby Bożej w Kościele. W czwartek przypada święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, Patronki Europy.

3. W minionym tygodniu naszą parafię odwiedziła Telewizja Polska, przygotowując program dotyczący zabytkowych kościołów, historii Nowego Korczyna i naszej parafii. Emisja programu będzie miała miejsce za tydzień – 2 maja, w niedzielę o godzinie 18:50 w TVP 3 Kielce.

4. W sobotę rozpoczynamy maj. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godzinie 18.00, a w niedziele maja po Mszy św. o godzinie 12.00.

5. Ogłoszenie Świętokrzyskiego Oddziału ARiMR.