1. W tym tygodniu: we wtorek – 05.02 – wspomnienie św. Agaty, w tym dniu o godzinie 17.00 rozpocznie się w naszym Diecezjalnym Sanktuarium czuwanie ku czci Św. Kingi. O godzinie 19.00 odbędzie się uroczysta Eucharystia koncelebrowana – zapraszamy wszystkich czcicieli Św. Kingi. W środę wspominamy św. Pawła Miki i jego Towarzyszy, męczenników japońskich. W środę po Mszy Świętej i Nowennie do NMP Nieustającej Pomocy odbędzie się zebranie Rady Parafialnej – zapraszam wszystkich członków Rady Parafialnej. W tym tygodniu przypada także pierwszy czwartek miesiąca.
2. Ogłoszenia gospodarcze. Bóg zapłać za ofiary składane na Kościół …. Pomódlmy się w intencji Ofiarodawców i Wszystkich Mieszkańców naszej Parafii …
3. Intencje Mszy Świętej.
4. Odszedł do Pana śp. Tadeusz Stecki, l. 69. Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy serdecznego współczucia. Powierzajmy wszystkich zmarłych z naszych rodzin Bożemu miłosierdziu.