1. W tym tygodniu czcimy: we wtorek – św. Jana Bosko, prezbitera, w czwartek, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego, tradycyjnie zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Przynosimy do kościoła świece – gromnice. Msze św. z błogosławieństwem świec o godzinie 9.00, 11.00 i 16.00. O godzinie 16.00 błogosławieństwo świec dla dzieci pierwszokomunijnych. Zapraszamy dzieci i rodziców. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji Zakonów Kontemplacyjnych. Ofiary złożone w tym dniu są przeznaczone dla Klasztorów Kontemplacyjnych w naszej Diecezji. W tym tygodniu przeżywamy Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwszą Sobotę Miesiąca. Spowiedź w Pierwszy Piątek Miesiąca od godziny 15.30.

2. Pan Burmistrz Paweł Zagaja i Biblioteka Miasta i Gminy Nowy Korczyn zapraszają dziś na spotkanie z WOŚP w Remizie Strażackiej w Nowym Korczynie.