1. Dziś przeżywamy IV Niedzielę Zwykłą. W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy św. Jana Bosko, prezbitera. We wtorek 01.02, Czuwanie ku czci naszej Patronki, św. Kingi. O godzinie 17.00 – Adoracja w ciszy. O 18.00 – „Gaude Mater Polonia”, błogosławieństwo soli, Litania do św. Kingi i modlitwa różańcowa w intencjach zapisanych na kartkach. O godzinie 19.00 Eucharystia zakończona Apelem Jasnogórskim i błogosławieństwo relikwiami św. Kingi.

2. W środę, 02.02, Święto Ofiarowania Pańskiego. a od 1997 r. – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Błogosławieństwo gromnic na Mszach św. o godzinie: 9.00, 11.00, 16.00. Dzieci Pierwszokomunijne zapraszamy wraz z Rodzicami na godzinę 16.00, przynosimy świece. Po Mszy św. odbędzie się krótkie spotkanie z Panią Katechetką w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek miesiąca sakrament pokuty i pojednania – „spowiedź” od godziny 15.30. W sobotę 05.02, wspominamy św. Agatę dziewicę i męczennicę.

4. Zachęcamy również do czytelnictwa prasy katolickiej.