1. Dziś w Święto Świętej Rodziny na sumie odbędzie się uroczyste odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Serdecznie zapraszamy wszystkich małżonków. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przygotowania i przeżycia Świąt Bożego Narodzenia Pani Jolancie Motyl, Panu Kościelnemu, Katechetom, Pani Organistce, ministrantom, rodzicom i dzieciom.

2. W poniedziałek, 28 grudnia – święto św. Młodzianków męczenników. W czwartek koniec roku kalendarzowego 2020 – rano o godzinie 8.00 odbędzie się Eucharystia i nabożeństwo dziękczynne na zakończenie starego roku.

3. W piątek, 1 stycznia – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok. Obchodzimy w tym dniu Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. W tym dniu istnieje obowiązek uczestniczenia we Mszy świętej. Msze św. porządku niedzielnym
w kościele klasztornym. Z racji Pierwszego Piątku Miesiąca przed każdą Mszą św. można przystąpić do Sakramentu Pokuty i Pojednania czyli do „Spowiedzi”. W sobotę – 2 stycznia – wspominamy św. Bazylego Wielkiego i św. Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.

4. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zakupili świece wigilijne. Rozprowadziliśmy 200 świec Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy – jest to nasz „dar serca” dla dzieci, którymi opiekuje się Caritas. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.