1. Dziś w Święto Świętego Szczepana, pierwszego męczennika, naszą modlitwą i ofiarą wspieramy Katolicki Uniwersytet Lubelski. Msze Święte w Klasztorze o godzinie 8.00, 10.00, 12.00 i 16.00. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przygotowania i przeżycia Świąt Bożego Narodzenia.
2. Przeżywamy Oktawę Narodzenia Pańskiego. We wtorek, 27 grudnia, Święto Św. Jana Ewangelisty – dzień imienin Ks. Biskupa Ordynariusza Jana Piotrowskiego – pamiętajmy w naszej modlitwie o Ks. Biskupie. W środę – 28 grudnia – Święto Św. Młodzianków męczenników. W piątek – 30.12 – Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. W sobotę – 31.12 – koniec roku kalendarzowego 2022 – o godzinie 16.00 odbędzie się Eucharystia i nabożeństwo dziękczynne na zakończenie starego roku.

3. W niedzielę, 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok. Obchodzimy w tym dniu Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. Msze św. porządku niedzielnym w Kościele Klasztornym.

4. Jutro, we wtorek – 27 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską rodzin naszej parafii – kolędę. Bardzo proszę o przywiezienie i odwiezienie po zakończonej kolędzie. Składane ofiary proszę przeznaczyć na kościół i dla księdza. Porządek wizyty w tym tygodniu jest następujący:
• We wtorek – 27.12 – od godziny 9.00 – Harmoniny.
• We środę – 28.12 – od godziny 9.00: Raj, Stojki, Wójtowe Łąki.
• W czwartek – 29.12 – od godziny 9.00: Grotniki Małe.
• W piątek – 30.12 – od godziny 9.00: Łęka.