1. Dziś – w Poniedziałek Wielkanocny, Msze Święte o godzinie: 8.00, 16.00 – w klasztorze oraz o godzinie 10.00 i 12.00 w kościele parafialnym. Naszą modlitwą i ofiarą wspieramy Katolicki Uniwersytet Lubelski.
2. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w przygotowaniu liturgii Wielkiego Tygodnia. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie dekoracji „ciemnicy” i „Grobu Bożego”. Dziękuję także osobom, które czuwały przy „Grobie Bożym”, adorując Najświętszy Sakrament.
3. We wtorek 06.04 o godzinie 17.00 – czuwanie w Diecezjalnym Sanktuarium Świętej Kingi, adoracja, różaniec i Msza św. o godzinie 19.00 zakończona Apelem Jasnogórskim. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Świętej Kingi.
4. Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia przypada Święto Patronalne Kieleckiej Caritas. Wspieramy modlitwą działalność Caritas.
5. Ze względu na wyjątkowo trudną sytuację panującej epidemii zwróćmy szczególną uwagę na zachowanie przepisów sanitarnych, dotyczących liczby osób, które uczestniczą w nabożeństwach i innych wymagań sanitarnych.