Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację liturgii Wielkiego Tygodnia, uczestnikom liturgii wielkiej soboty i świątecznej, ministrantom i ich rodzicom, strażakom, orkiestrze, paniom, które niosły feretrony w procesji rezurekcyjnej, osobom, które niosły sztandary, wszystkim, którzy brali udział w liturgii słowa oraz grupie młodzieżowej z Bejsc pod kierunkiem p. Kornasia, która prowadziła czuwanie w WP. i naszej dziecięcej grupie. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie ciemnicy i Grobu Bożego. P Motylowie i Rasińscy przygotowali dekorację grobu, p. Niedźwiedziowie podarowali bukszpany i tuje. Wielkie podziękowanie kieruję do młodzieży, która przeprowadziła zbiórkę na kwiaty. Przeżywamy dziś Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte o godzinie: 8.00, 10.00, 12.00 i 16.00 – modlitwą i ofiarą wspieramy Katolicki Uniwersytet Lubelski. Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia przypada Święto Patronalne Kieleckiej Caritas. Wspieramy działalność Caritas darem serca złożonym do puszek. Na godzinę 12.00 zapraszam Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z Rodzicami. Po Mszy Świętej – spotkanie.