1. W dniu 15 stycznia 2023 r. – w niedzielę odbędzie się w naszym Kościele pw. Św. Stanisława Biskupa Męczennika, czyli w Diecezjalnym Sanktuarium Świętej Kingi – WSPÓLNE KOLĘDOWANIE  – „Bogactwo i piękno kolęd”. W programie: Msza św. o godzinie 16.00, konkurs wokalny na najpiękniejszą kolędę, koncert organowy Piotra Biesagi (muzyka świąteczna i filmowa), kolędy w wykonaniu naszej Orkiestry Dętej im. Jana III Sobieskiego, rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród.

2. Trwa wizyta duszpasterska rodzin naszej parafii – kolęda. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu przyjęły księdza za wspólne spotkania, modlitwę i złożone ofiary. Bardzo proszę o przywiezienie i odwiezienie po zakończonej kolędzie. Składane ofiary proszę przeznaczyć na kościół i dla księdza.

Porządek wizyty duszpasterskiej rodzin w tym tygodniu jest następujący:

• W poniedziałek – 09.01 – od godziny 9.00 – Grotniki Duże (pierwsza część).
• We wtorek – 10.01 – od godziny 9.00: Grotniki Duże od Przeniosło i Kępa.
• W środę – 11.01 – od godziny 9.00: ul. Piłsudskiego, Rynek, Grotnickie, Rzeźnicza.
• W czwartek – 12.01 – od godziny 14.00: ul. Kingi i Partyzantów.
• W piątek – 13.01 – od godziny 14.00 Blok na ul. Buskiej.
• W sobotę – 14.01 – od godziny 9.00 od godziny 9.00: ul. Buska.
• W poniedziałek – 16.01 – od godziny 10.00 – ul. Sandomierska Stopnicka i Pocztowa.