1. Za tydzień, w niedzielę 29 listopada 2020 r. Biskup Kielecki Jan Piotrowski będzie obchodził szóstą rocznicę ingresu do Bazyliki Katedralnej w Kielcach. Z tej racji modlimy się w intencji Dostojnego Jubilata.

2. Dziś obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, to czas radosnego oczekiwania na przyjście Chrystusa. W dni powszednie adwentu będzie sprawowana Eucharystia ku czci NMP o godzinie 16.00 – „Roraty”, na którą zapraszamy wszystkich czcicieli NMP.

3. Dziś także dzień św. Cecylii – patronki organistów, muzyków, psałterzystów oraz scholi i chórów kościelnych. Modlimy się w ich intencji. We wtorek wspominamy świętych męczenników wietnamskich Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i współmęczenników.

4. Od przyszłej Niedzieli Msze Święte o godzinie: 8.00, 10.00, 12.00 i 16.00 będą sprawowane w Kościele klasztornym pw. Św. Stanisława BM, czyli w Diecezjalnym Sanktuarium Świętej Kingi.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

6. W zakrystii są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny – Wigilijne Dzieło Pomocy (w cenie 5 zł) – jest to nasz „dar serca” dla dzieci, którymi opiekuje się Caritas.