Dnia 7 czerwca 2020 r. przeżywaliśmy odpust parafialny, który w Nowym Korczynie przypada podczas Uroczystości Trójcy Świętej. Zawsze jest to wielkie wydarzenie w nowokorczyńskiej parafii. Tego dnia gościliśmy Ks. dra Waldemara Wiśniowskiego, który przewodniczył sumie odpustowej i wygłaszał homilie na Mszach Świętych.
Ks. Dziekan Marek Małczęć przekazał wiernym radosną informację. 4 czerwca 2020 r. podczas dorocznego Dnia Kapłańskiego w Bazylice Katedralnej w Kielcach, Ks. Biskup Jan Piotrowski ogłosił Ks. Pawła Majewskiego Kanonikiem Honorowym Kapituły Wiślickiej. Ks. Dziekan pogratulował Ks. Kanonikowi. Do życzeń dołączyli przedstawiciele parafian: Roksana Szumilas i Oliwia Stankiewicz. Życzymy Błogosławieństwa Bożego i wszelkich łask na drodze kapłańskiej Księdzu Kanonikowi.

Maria Błach