1. W przyszłą niedzielę, 4 czerwca, przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu w Kościele Parafialnym o godzinie 12.00 będziemy się modlić o Boże Błogosławieństwo dla wszystkich rodzin naszej Parafii oraz Pielgrzymów i Gości przybywających na modlitwę do naszych świątyń. Małżonkowie będą mogli, Odnowić Przyrzeczenia Małżeńskie. Naszą modlitwą otaczamy także wszystkich Rodziców i Dzieci poczęte, aby mogły szczęśliwie się narodzić. Po sumie odbędzie się już po raz drugi w naszym mieście „Marsz dla Życia i Rodziny” ulicami naszego miasta, pod hasłem: „DZIECI PRZYSZŁOŚCIĄ POLSKI”. Serdecznie zapraszamy Dzieci, Dorosłych, Młodzież i wszystkich chętnych. PLAKAT MARSZU (tutaj).

2. Nabożeństwa majowe w dni powszednie codziennie po Mszy św. o godzinie 18.00 w Kościele św. Stanisława, a w niedzielę o godzinie 9.45 w Kościele Parafialnym. Zapraszamy wszystkich czcicieli Najświętszej Maryi Panny, Dzieci Pierwszokomunijne i Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania po nabożeństwie mogą zaliczać modlitwy i pytania, znajdujące się w dzienniczku. Nauka katechizmu jest konieczna w przygotowaniu do Sakramentu Bierzmowania. Proszę Rodziców, aby zachęcić młodzież.

3. W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych. W piątek wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera.

4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.