1. Przeżywamy listopad miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Dziś przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy Świętych taki, jak w Każdą niedzielę. Msze św. o godz. 8.00 w klasztorze o 10.00 i 12.00 w kościele parafialnym i o godzinie 16.00 w klasztorze. Po ostatniej Eucharystii o godzinie 16.00 – nabożeństwo różańcowe w intencji zmarłych.

2. W zakrystii można zamawiać Msze Święte i wypominki w intencji bliskich nam osób zmarłych.

3. Zgodnie z wymogami sanitarnymi dziś i jutro cmentarze w całej Polsce są zamknięte. Policja z Solca Zdrój zwraca uwagę, aby także furtki cmentarne były zamknięte do 2 listopada włącznie. W ten sposób staramy się zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa epidemii. Starajmy się przestrzegać wymogów sanitarnych takich, jak: noszenie maseczki, dezynfekcja i dystans społeczny.

4. Jutro – w dzień zaduszny 2 listopada – w poniedziałek – porządek Mszy św. taki jak w każdą niedzielę o 8.00 w klasztorze o 10.00 i o 12.00 w kościele parafialnym i o godzinie 16.00 w klasztorze. Po ostatniej Mszy Świętej – różaniec za zmarłych.

5. We wtorek 03.11.2020 r. od godziny 17.00, tradycyjnie odbędzie się czuwanie ku czci Świętej Kingi. O godzinie 19.00 – Eucharystia. Zapraszamy wszystkich czcicieli naszej Patronki. Zachowajmy zasady bezpieczeństwa sanitarnego.

6. W tym tygodniu: w środę wspomnienie św. Karola Boromeusza. W tym tygodniu także pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w Pierwszy Piątek Miesiąca o godzinie 16.30.