1. Komunikat Ks. Biskupa Jana Piotrowskiego zapowiadający marsz dla Życia i Rodziny.

2. Dziś w Kościele parafialnym o godzinie 12.00 będziemy się modlić o Boże Błogosławieństwo dla wszystkich rodzin naszej Parafii oraz Pielgrzymów i Gości przybywających na modlitwę do naszych świątyń. Naszą modlitwą otaczamy Rodziców i Dzieci poczęte, aby mogły szczęśliwie się narodzić. Po sumie odbędzie się „Marsz dla Życia i Rodziny” ulicami naszego miasta. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych.

3. W tym tygodniu czcimy: w poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. We wtorek Czuwanie ku czci św. Kingi. Początek o godzinie 17.00. Litania do św. Kingi, Błogosławieństwo soli i Nabożeństwo Różańcowe o godzinie 18.00. Koncelebrowana Eucharystia zakończona Apelem Jasnogórskim o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszam wszystkich czcicieli św. Kingi. W środę wspominamy św. Jadwigę Królową, w czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W sobotę wspominamy św. Barnabę, Apostoła.

4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Świętej Trójcy – odpust w naszej Parafii. W tym dniu odbędzie się w naszym Kościele Parafialnym Wizytacja Kanoniczna z udziałem Ks. Biskupa Mariana Florczyka. Ks. Biskup będzie się modlił w intencji wszystkich mieszkańców naszej Parafii. Serdecznie dziś chciałbym Was wszystkich zaprosić do udziału w Eucharystii i w spotkaniach
z Księdzem Biskupem.

5. O godzinie 10.00 w Kościele Parafialnym odbędzie się Uroczysta Msza Święta, podczas, której Ksiądz Biskup pobłogosławi Dzieci. Dlatego bardzo proszę Rodziców, aby przyjść z dziećmi na godzinę 10.00.

6. O godzinie 11.20 Ksiądz Biskup Marian Florczyk będzie się modlił na cmentarzu parafialnym, w intencji naszych bliskich zmarłych. Niech nie zabraknie nas także na cmentarzu, aby modlić się wraz z Księdzem Biskupem. Serdecznie Was o to proszę.

7. O godzinie 12.00 Ks. Biskup będzie sprawował Uroczystą Sumę Odpustową z Procesją wokół Kościoła w intencji wszystkich mieszkańców naszej Parafii i skieruje do nas Słowo Boże, a także podsumuje trwającą w tym roku w naszej Parafii Wizytację Kanoniczną. Serdecznie Wszystkich zapraszam. Proszę, aby przyszli także ministranci, dziewczęta sypiące kwiaty, Orkiestra, Straż Pożarna, Panie niosące feretrony i wszyscy, którzy pragną z radością przeżyć tę Uroczystość.

8. Informacje dla mieszkańców naszej Parafii od Pana Burmistrza Miasta i Gminy Nowy Korczyn.