1. Wczoraj odbyła się w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Składamy serdeczne podziękowania rodzicom i wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przygotowania i owocnego przeżycia tej Uroczystości. Niech radość z przyjęcia Pana Jezusa pozostanie w sercach dzieci na zawsze. Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci podczas „białego tygodnia” na codzienną Eucharystię o godzinie 18.00 w Kościele Świętej Trójcy.

2. W piątek czcimy św. Macieja Apostoła.

3. W sobotę, w dniu 15 maja, o godzinie 11.00, w Kościele Parafialnym, pw. Świętej Trójcy odbędzie się Rocznica Pierwszej Komunii Świętej.

4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

5. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godzinie 18.00, a w niedziele maja po Mszy św. o godzinie 12.00.