1. Nabożeństwa majowe w dni powszednie codziennie po Mszy św. o godzinie 18.00, a w niedzielę o godzinie 9.45. Zapraszamy wszystkich czcicieli Najświętszej Maryi Panny, Dzieci Pierwszokomunijne i Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. W dzienniczkach jest miejsce na potwierdzenie udziału w nabożeństwach majowych. Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania po nabożeństwie mogą zaliczać modlitwy i pytania, znajdujące się w dzienniczku. Nauka katechizmu jest konieczna w przygotowaniu do Sakramentu Bierzmowania. Proszę Rodziców, aby zachęcić i zmobilizować młodzież.

2. We wtorek Święto Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W dniach 2-3 czerwca 2023 roku będzie miała miejsce XI Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę.

3. Dziś – 14 maja po ostatniej Mszy Świętej (o godzinie 16.00) – poświęcenie pól w Grotnikach Dużych i w Nowym Korczynie.

4. Zachęcamy do zainteresowania się i owocnej lektury prasy katolickiej.