1. Komunikaty Księdza Biskupa Jana Piotrowskiego – Pasterza naszej Diecezji.

2. Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną – 26 maja – „Dzień Matki”. Naszą modlitwą i wdzięcznością serca w szczególny sposób pragniemy otoczyć wszystkie Mamy.

2. W następną niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym tygodniu: w środę, 29 maja – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej. W piątek, 31 maja – święto Nawiedzenia św. Elżbiety przez Maryję. W sobotę, 1 czerwca, wspomnienie św. Justyna, męczennika z II wieku. To także pierwsza sobota miesiąca oraz Międzynarodowy Dzień Dziecka. W piątek, 31 maja, rozpoczyna się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. Jest to okres bezpośredniego przygotowania na przyjęcie darów Ducha Świętego. Osoby uczestniczące w tej nowennie odprawianej publicznie mogą uzyskać odpust cząstkowy.

3. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godzinie 18.00. W sobotę rozpoczyna się czerwiec – miesiąc poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe o godzinie po Mszy św. o godzinie 18.00.

5. Dziś i w przyszłą niedzielę – 02.06 na godzinę 12.00 zapraszam Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z Rodzicami. Po Mszy Świętej – celebracja.