1. Przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą. W czerwcu czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy Świętej wieczornej.
2. W tym tygodniu: w środę, 24 czerwca – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela. Tego dnia nie ma obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej.
3. W piątek 26.06 – zakończenie roku szkolnego i katechetycznego oraz początek wakacji. Zapraszam na Mszę Świętą dziękczynną na zakończenie roku szkolnego dla Dyrekcji, Nauczycieli, Katechetów, Pracowników, dzieci i młodzieży
w niedzielę – 28.06 – o godzinie 10.00.
4. Zapraszam i zachęcam szczególnie dzieci i młodzież, aby przystąpić do sakramentu pokuty i pojednania, żeby w przyjaźni z Chrystusem rozpocząć i przeżywać czas wakacji. Spowiedź w niedzielę i w dni powszednie, codziennie przed każdą Mszą Świętą. Nie zapominajmy podczas wakacji o codziennej modlitwie rano i wieczorem oraz o Mszy Świętej w każdą niedzielę i święta.