1. Komunikat ks. Biskupa Jana Piotrowskiego.

2. Zachęcam dzieci i młodzież do przystępowania do Sakramentu pokuty i pojednania, aby podziękować Panu Bogu za zakończony rok nauki i pracy i rozpocząć czas wakacji w przyjaźni
z Bogiem. Spowiedź codziennie przed każdą Mszą św. Pamiętajmy podczas wakacji o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.

3. W tym tygodniu czcimy:
– W poniedziałek św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
– We wtorek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, będzie przeżywana w tym roku jako Święto Papieskie. Z tej okazji, 29 czerwca
o godzinie 18.00 w Bazylice Katedralnej w Kielcach, Ksiądz Biskup Jan Piotrowski odprawi Mszę Świętą w intencji Ojca Świętego Franciszka. W łączności ze swoim pasterzem podczas Mszy św. o godzinie 18.00 wszystkie parafie Diecezji Kieleckiej włączą się w tę modlitwę, wypraszając dary potrzebne do pełnienia posługi Piotrowej. Będzie to wyrazem oddania i serdecznej pamięci o Ojcu Świętym ze strony pasterzy i wiernych Kościoła w Polsce. Ofiary składane tego dnia podczas Mszy Świętej przeznaczone są na cele Stolicy Świętej.
– W sobotę Święto Św. Tomasza Apostoła.

4. Intencje Mszy św.

5. Dziś poświęcenie pól w pozostałych miejscowościach: Łęka, Podraje, Podzamcze, Grotniki Małe, Stojki, Raj, Wójtowe Łąki i Harmoniny.