1. W sobotę – 9 lipca Krucjata Różańcowa zaprasza na Mszę świętą w Bazylice Katedralnej w Kielcach o godz. 6.30 i na modlitwę różańcową na Placu Najświętszej Maryi Panny o godz. 14.30. Uczestnicy spotkania będą się modlić za wstawiennictwem Matki Bożej Królowej Polski o błogosławieństwo Boże dla Ojczyzny i ochronę przed demoralizacją dla Narodu Polskiego.

2. W środę 6 lipca 2022 r., we wspomnienie Matki Bożej Uzdrowienia Chorych, będzie 57 Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolstwa Chorych na Jasną Górę. W programie pielgrzymki w Bazylice Jasnogórskiej o 9.20 różaniec, później konferencja dla chorych, koncert kwartetu smyczkowego „Akademos”, Msza Święta pod przewodnictwem arcybiskupa Adriana Galbasa a następnie w kaplicy Cudownego Obrazu o 14.30 Nabożeństwo sprawowane podobnie jak w Lourdes, z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

3. W tym tygodniu czcimy: w środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, w piątek św. Jana z Dukli, prezbitera.