1. Rozpoczynamy sierpień, Polscy Biskupi zachęcają nas do życia w trzeźwości. Postarajmy się skutecznie skorzystać z tego zaproszenia. Dajmy dobry przykład młodzieży. Dziś czcimy św. Krzysztofa, Patrona Kierowców. Ofiary w tym dniu składane są przeznaczone na misje. Po każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo pojazdów.

2. W tym tygodniu czcimy:

W poniedziałek, 31.07 – św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.
We wtorek, 01.08 – św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
W piątek, 04.08 – Świętego Jana Marii Vianneya, prezbitera. Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź od godziny 17.30.
W przyszłą niedzielę 06.08 – Święto Przemienienia Pańskiego.

3. Intencje Mszy św.

4. Bardzo prosimy, żeby nie wyrzucać śmieci na „końcu” cmentarza i nie tworzyć dodatkowego miejsca na śmieci. Śmieci, które zostały wyrzucone w nieodpowiednim miejscu będą uprzątnięte w najbliższym czasie, ale prosimy, żeby w miejscach niedozwolonych nie pozostawiać śmieci. Bardzo proszę, zwróćmy na to uwagę. Dziękuję za wszelką pomoc w tym zakresie.