1. W przyszłym tygodniu w niedzielę odbędzie się w naszej parafii Dzień Seminaryjny. Naszą modlitwą i ofiarą będziemy mogli wspierać Wyższe Seminarium Duchowne w Kielcach, modląc się o nowe powołania do Służby Bożej w Kościele.

2. W tym tygodniu: W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godziny 17.30 – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. Po Mszy św. o godzinie 18.00 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z rodzicami.

3. Zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania i ich rodziców oraz wszystkich uczniów rozpoczynających nowy rok szkolny, w przyszłą niedzielę 5 września o godzinie 10.00 do Kościoła pw. Świętej Trójcy. Po Mszy Świętej – spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.

4. Jak co roku, biskupi polscy apelują o zachowanie trzeźwości w sierpniu i składanie duchowych ofiar w intencji osób uzależnionych.

5. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.