1. Dziś rozpoczynamy X Tydzień Wychowania, pod hasłem „Budujmy więzi”. Msze Święte w każdą niedzielę dla dzieci i młodzieży oraz rodziców będą sprawowane w Kościele Świętej Trójcy o godzinie 10.00. Dzieci otrzymają dzienniczki,
do których będą wklejać naklejki z każdej niedzieli. Dla tych, którzy najlepiej będą uczestniczyć w niedzielnej Eucharystii będą nagrody.
2. Bardzo prosimy, aby na Mszę Świętą o 10.00 dzieci, młodzież i rodzice przychodzili 15 minut wcześniej (o godz. 9.45) w celu przygotowania śpiewu. Spotkania Scholi będą się odbywały w klasztorze od 11 września w piątki o godzinie 16.30. Serdecznie zapraszam rodziców, dzieci i młodzież.
3. Dziś na godzinę 10.00 zapraszamy rodziców i uczniów najmłodszych klas na błogosławieństwo tornistrów w nowym roku szkolnym.
4. Dziś na godzinę 10.00 zapraszamy także rodziców i uczniów klas VII i VIII w celu omówienia przygotowania do sakramentu Bierzmowania, które przypadnie 21 września we wtorek 2021 r. o godzinie 18.00. Po Mszy Świętej – spotkanie w Kościele Parafialnym.
5. W tym tygodniu: w poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we wtorek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej, w środę wspomnienie męczenników św. Korneliusza i Cypriana, w piątek Święto Św. Stanisława Kostki.
6. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.