1. Dziś przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca czcimy Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie podczas Adoracji. Także dziś – o godzinie 12.00 zapraszam do Kościoła Parafialnego wszystkich kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z Rodzicami. Po Mszy Świętej spotkanie.

2. Dziś zapraszam także o godzinie 10.00 Dzieci, które w tym roku szkolnym przyjmą Pierwszą Komunię Świętą z Rodzicami. Dziś odbędzie się błogosławieństwo i wręczenie Dzieciom różańców.

3. W tym tygodniu czcimy w liturgii:

W poniedziałek 02.10 – czcimy Świętych Aniołów Stróżów.

We wtorek 03.10, od godziny 17.00 odbędzie się czuwanie ku czci Patronki naszego Diecezjalnego Sanktuarium – Świętej Kingi. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli naszej Patronki na godzinę 17.00. O godzinie 18.00 Nabożeństwo Różańcowe. O 19.00 Koncelebrowana Eucharystia.

W środę – 04.10 – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

W czwartek – 05.10 – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy.

W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Pierwsza Sobota Miesiąca. W Pierwszy Piątek Miesiąca czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Spowiedź od godziny 16.30. W pierwszą Sobotę Miesiąca czcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny i modlimy się w intencji Dzieci nienarodzonych i ich Rodziców.

W sobotę – 07.10 – czcimy Najświętszą Maryję Pannę Różańcową.

4. W przyszłą niedzielę – 08.10 – zapraszam o godzinie 10.00 Dzieci, które w tym roku szkolnym przyjmą Pierwszą Komunię Świętą z Rodzicami.

5. Również w przyszłą niedzielę – 08.10 – o godzinie 12.00 zapraszam do Kościoła Parafialnego wszystkich kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z Rodzicami. Po Mszy Świętej spotkanie.

6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

7. Zbliża się listopad miesiąc szczególnej modlitwy w intencji naszych zmarłych. Można zamawiać za zmarłych Msze Święte i „Wypominki”. Zadbajmy także o porządek na cmentarzu i segregujmy śmieci.