1. W czwartek rozpoczyna się październik – miesiąc nabożeństw różańcowych. W dni powszednie nabożeństwo różańcowe o godzinie 17.00, Msze św. o godzinie 17.30. W niedzielę nabożeństwo różańcowe o godzinie 17.00, po Mszy św. o godzinie 16.00.
2. Msze Święte w każdą niedzielę dla dzieci i młodzieży oraz rodziców będą sprawowane w Kościele Świętej Trójcy o godzinie 10.00. Dzieci otrzymały dzienniczki, do których będą wklejać naklejki z każdej niedzieli. Dla tych, którzy najlepiej będą uczestniczyć w niedzielnej Eucharystii będą nagrody.
3. Bardzo prosimy, aby na Mszę Świętą o 10.00 dzieci, młodzież i rodzice przychodzili 15 minut wcześniej (o godz. 9.45) w celu przygotowania śpiewu. Spotkanie Scholi w klasztorze, w tym tygodniu wyjątkowo we wtorek o godzinie 16.30.
4. Dziś o godzinie 10.00 zapraszamy rodziców i dzieci pierwszokomunijne na błogosławieństwo różańca.
5. W tym tygodniu: w poniedziałek wspominamy św. Wacława. We wtorek – święto świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela. Dzień później wspomnienie św. Hieronima, tłumacza i badacza Pisma Świętego. W czwartek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. W piątek wspomnienie świętych Aniołów Stróżów.
W tym tygodniu także pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek miesiąca od godziny 16.30.
6. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.