1. W tym tygodniu czcimy: we wtorek św. Franciszka z Asyżu, O godzinie 17.00 Czuwanie na cześć Św. Kingi, w środę wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, w piątek NMP Różańcowej. W przyszłą niedzielę 09.10.2022 – liczenie wiernych do celów statystycznych.

2. Msze św. w październiku o godzinie 17.00. Po Mszy św. – o 17.30 – nabożeństwo różańcowe. W poniedziałek i w sobotę różaniec prowadzą Panie z Kół Różańcowych. We wtorek, czwartek i piątek – dzieci, w środę ministranci. W niedziele października nabożeństwo różańcowe po Mszy św. o godzinie 12.00. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe Dzieci Pierwszokomunijne z Rodzicami i Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Obecność na Mszy św. w niedziele, na nabożeństwach i na spotkaniach przygotowujących do przyjęcia sakramentów będzie zaznaczana w formie podpisów i naklejek w dzienniczkach. Bardzo proszę rodziców, żeby zachęcili młodzież i dzieci.

3. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. Są do nabycia w zakrystii „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość” dla dzieci, „Misje Dzisiaj”, Kalendarz Rolniczy.

4. Dziś na godzinę 10.00 zapraszamy rodziców, młodzież i dzieci – wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać w Scholi Parafialnej. Po Mszy św. spotkanie z Panią Organistką.

5. W dniu 11.10 -we wtorek w godz. 10.00-13.00, w Ośrodku zdrowia lekarz okulista będzie wykonywał komputerowe badanie wzroku w celu doboru okularów. Koszt badania 30 zł. Przy realizacji zlecenia badanie jest bezpłatne.