1. Dziś na godzinę 10.00 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie.
2. We wtorek od godziny 17.00 adoracja w ciszy i czuwanie na cześć św. Kingi. O godzinie 18.00 różaniec – prowadzą Panie ze Stowarzyszeń.
O godzinie 19.00 Eucharystia zakończona Apelem Jasnogórskim.
3. Msza Święta codziennie w dni powszednie o godzinie 17.00. Po Mszy Świętej Różaniec codziennie o godzinie 17.30. Dzieci otrzymają podczas nabożeństw różańcowych specjalne materiały. Codziennie po nabożeństwie różańcowym dzieci losują figurkę Najświętszej Maryi Panny
i przynoszą do kościoła następnego dnia.
4. „List dla M.” to nasza październikowa propozycja dla najmłodszych, poprzez którą chcemy zachęcać do wytrwałego odmawiania modlitwy różańcowej i regularnego uczestniczenia w nabożeństwach. Chociaż tradycyjne listy zostają stopniowo zastępowane innymi środkami komunikowania i przekazywania informacji, my jednak podczas tegorocznego Różańca będziemy chcieli wspólnie z dziećmi stworzyć szczególny list adresowany do Matki Bożej. Każdy kolejny dzień przynosić będzie kolorowe uzupełnienie treści tego listu, która na koniec stanie się modlitwą. Będzie można przesyłać ją „przesyłać” naszej Mamie, która jest w niebie i to nie tylko w miesiącu październiku.
5. W każdą niedzielę, aż do czerwca 2022 r. dzieci będą otrzymywać naklejki, które mogą wkleić do specjalnego dzienniczka. Na koniec roku szkolnego będą nagrody dla dzieci, które najlepiej uczęszczały na niedzielną Eucharystię. Można tam także wklejać naklejki z pierwszych piątków miesiąca.
6. W poniedziałek czcimy św. Franciszka z Asyżu, we wtorek czcimy św. Faustynę Kowalską, dziewicę, w czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, w sobotę bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.
7. W poniedziałek i w sobotę różaniec prowadzą Panie z Kół Różańcowych. We wtorek, czwartek i piątek – dzieci, w środę ministranci.
W niedziele października różaniec po Mszy Świętej o godzinie 12.00.
8. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej modlitwy za zmarłych. Zamawiamy w ich intencji Msze Święte i stałą modlitwę przez cały rok – „wypominki”. Dbamy o groby naszych bliskich.
9. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.