1. Dziś – o godzinie 12.00 zapraszam do Kościoła Parafialnego wszystkich kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z Rodzicami. Po Mszy Świętej spotkanie.

2. Dziś zapraszam także o godzinie 10.00 Dzieci, które w tym roku szkolnym przyjmą Pierwszą Komunię Świętą z Rodzicami.

3. W tym tygodniu czcimy w liturgii:

W poniedziałek 09.10 – czcimy bł. Wincentego Kadłubka.

W piątek – 13.10 – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.

4. W przyszłą niedzielę – 15.10 – zapraszam o godzinie 10.00 Dzieci, które w tym roku szkolnym przyjmą Pierwszą Komunię Świętą z Rodzicami.

5. Również w przyszłą niedzielę – 15.10 – o godzinie 12.00 zapraszam do Kościoła Parafialnego wszystkich kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z Rodzicami. Po Mszy Świętej spotkanie. Zapraszam także wszystkich Kandydatów z rodzicami w najbliższą sobotę – 14.10 – o godzinie 10.00 na spotkanie w Kościele Klasztornym pw. św. Stanisława.

6. W przyszłą niedzielę, podczas kwesty przy kościołach i w miejscach publicznych, będziemy mogli wesprzeć materialnie ten wyjątkowy, konsekwentnie budowany od 23 lat przez nas wszystkich „żywy pomnik” wdzięczności św. Janowi Pawłowi II, poprzez wsparcie „darem serca” zdolnej Polskiej młodzieży.

7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

8. We wtorek 10.10 – na terenie naszej parafii odwiedzi nasze domy Kominiarz.