1. W środę 01 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. o godzinie 8.00 rano w kościele św. Stanisława. O godzinie 11.00 procesja na cmentarzu. Następnie Msza św. o godzinie 12.00 na cmentarzu.

2. W czwartek – 2 listopada – w „Dzień Zaduszny” – wszystkie Msze Święte odbędą się w Kościele Św. Stanisława czyli w Diecezjalnym Sanktuarium Świętej Kingi, o godzinie: 9.00, 11.00 i o godzinie 16.00. Po ostatniej Eucharystii nabożeństwo różańcowe w intencji zmarłych.

3. Wypominki w najbliższych dniach przed Mszami św. Wierni mogą uzyskać i ofiarować odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zadbajmy o groby najbliższych i tych, o których nikt już się nie troszczy. Pamiętajmy też o konieczności segregowania śmieci.

4. W Pierwszy Piątek Miesiąca czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa Sakrament Pokuty i Pojednania – „Spowiedź” – od godziny 15.30. W Pierwszą Sobotę Miesiąca czcimy Niepokalane Serce NMP i wspominamy św. Karola Boromeusza, biskupa.

5. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.