1. Ze względu na zmianę czasu Msza św. w dni powszednie w kościele klasztornym św. Stanisława będzie sprawowana o godzinie 16.00.

2. We wtorek, 5 listopada, od godziny 17.00 odbędzie się czuwanie ku czci Patronki naszego Diecezjalnego Sanktuarium – Świętej Kingi. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli naszej Patronki na godzinę 17.00. Podczas czuwania odbędzie się prezentacja pracy naukowej poświęconej św. Kindze
i spotkanie z jej Autorem. O godzinie 19.00 będzie sprawowana uroczysta koncelebrowana Eucharystia w intencji wszystkich czcicieli i pielgrzymów do Sanktuarium św. Kingi w Nowym Korczynie.

3. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Czcimy Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. W tym tygodniu: w sobotę – święto rocznicy poświęcenia bazyliki na Lateranie, zwanej „matką wszystkich kościołów Miasta i świata”. W tym tygodniu także pierwszy czwartek miesiąca. Do 8 listopada codziennie można uzyskać odpust zupełny za zmarłych.