1. We wtorek 01 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. o godzinie 8.00 rano w kościele św. Stanisława. O godzinie 11.00 procesja na cmentarzu. Następnie Msza św. o godzinie 12.00 na cmentarzu. Eucharystia, podczas której oddamy cześć naszej Świętej Patronce o godzinie 19.00 będzie w klasztorze w ramach czuwania na cześć św. Kingi, które rozpocznie się o 17.00, o godz. 18.00 różaniec za zmarłych. Serdecznie zapraszam wszystkich czcicieli Świętej Kingi.

2. W środę – 2 listopada – w „Dzień Zaduszny” – Msze św. o godzinie 8.00 – w Klasztorze, o godzinie 12.00 – w Kościele Parafialnym z procesją wokół Kościoła, o godzinie 16.00 – Msza św. w Klasztorze
i nabożeństwo różańcowe w intencji zmarłych.

3. Wypominki w tym dniu przed Mszami św. Wierni mogą uzyskać i ofiarować odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zadbajmy o groby najbliższych i tych, o których nikt już się nie troszczy. Pamiętajmy też o konieczności segregowania śmieci.

4. W Pierwszy Piątek Miesiąca czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa i wspominamy św. Karola Boromeusza, biskupa, Sakrament Pokuty i Pojednania – „Spowiedź” – od godziny 15.30. W Pierwszą Sobotę Miesiąca czcimy Niepokalane Serce NMP.

5. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.