1. W poniedziałek 01 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. o godzinie 8.00 rano w kościele św. Stanisława. O godzinie 11.00 procesja na cmentarzu. Następnie Msza św. o godzinie 12.00 na cmentarzu. Popołudniu już nie będzie Mszy św.

2. We wtorek – 2 listopada – w dzień zaduszny – Msze św. o godzinie 8.00, 10.00, 12.00 i procesja wokół kościoła, parafialnego. Koncelebrowana Eucharystia, podczas której oddamy cześć naszej Świętej Patronce o godzinie 19.00 będzie w klasztorze w ramach czuwania na cześć św. Kingi, które rozpocznie się o 17.00, o godz. 18.00 różaniec za zmarłych. Serdecznie zapraszam wszystkich czcicieli Świętej Kingi.

3. Wypominki w tym dniu przed Mszami św. Wierni mogą uzyskać i ofiarować odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zadbajmy o groby najbliższych i tych, o których nikt już się nie troszczy. Pamiętajmy też o konieczności segregowania śmieci.

4. W czwartek wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.

5. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.